top of page

​​Çadır Sistemleri

About

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

Ramazan Etkinlikleri Nasıl Olmalıdır?

 

   Ramazan'ın deǧerini bilmek gerekir. Bu güzel aylarda düzenleyeceǧiniz etkinlikler maneviyatını hissetmenize yardımcı olur. Bu etkinlikleri ramazan ayları dışında da düzenleyebilirsiniz.

   Insanları bir araya getiren ramazan çadırı kurulurken süslemelere dikkat edilmeli; küçük küçük detaylarla sembolik olarak yer verilebilir(camii, iftar sofrası ve aile vb.). Ramazan sokakları da düzenlenen etkinlikler arasında güzel bir organizasyon çalışması olabilir.

   Organizasyona karar verdikten sonra ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Bir ramazan etkinliǧinde neler olmalı? Nelere dikkat edilmeli her konuda elinden gelen desteǧi sunacaktır.

cadir-sina-2.jpg
cadir-sina.png
cadir-sina-1.png.jpg
sina-ramazan-sokagi.png

Ramazan Sokağı

Ramazan Etkinliklerinde Neler Var?

 

   Ramazan sokakları ve çadırı kurmak için profesyonel hizmeti mutlaka düşünmeniz gerekir. Her açıdan güzel bir kurulumun saǧlanması oldukça önemlidir.

  Ayrıca bu etkinliklerde ünlü isimler de bulunuyor; sohbetler, dinletiler ve kültürel aktivitelerle birlikte. Hacivat Karagöz ile güldüren eǧlendiren aynı zamanda bilgilendiren sahne oyunları gibi. Geleneksel sanat gösterilerini de yapıyoruz.

  Sizin bizden ve hizmetimizden memnun kalmanız çok önemli. Bu yüzden hizmetimiz için gereken her konuda dikkatli olmaya çalışıyoruz.

bottom of page