top of page

Hakkımızda

Sina Prodüksiyon

  Sina Prodüksiyon olarak 15 yıldır Organizasyon, Medya, Prodüksiyon,  ve Tiyatro hizmeti vermekteyiz. Açık hava konserleri ve etkinliklerinden, bayi toplantılarına, fotoğraf çekimlerinden klip çekimlerine, tiyatrodan, açık hava sinemasına kadar geniş alanda çalışmalar yapmaktayız.

   Önceliğimiz iyi ve kaliteli hizmet olmakla beraber, müşterimizin istekleri doğrultusunda istenileni en iyi şekilde sizlere sunmak ve memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamak adına çalışmaktayız. Yıllardır süre gelen iş tecrübemizle istenilen organizasyon ve etkinlik için gerekli olan ve olabilecek tüm detayları sizin için önceden düşünüyor, alanında profesyonel isimler ile çalışarak yapılan işte bir aksama olmadan en iyiyi hedefliyoruz.

   Event, Organizasyon, Prodüksiyon ve Tiyatro şeklinde dört ana başlık olarak ayırdığımız hizmetlerimizin öneminin farkında olarak işlerimizi yürütüyoruz. Yarattığınız markanızın ismini ve prestijini daima yukarıya taşıyacak iyi işlere imza atmanın kolaylığını sizlere sağlarken, hedeflediğiniz politikalar doğrusunda sizi ve markanızı en doğru şekilde yansıtacak işler çıkartıyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

   Sizde bizimle sinaproduksiyon.com.tr internet adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Sina Prodüksiyon olarak biz, güvenilir ve tecrübeli kimliğimiz ile yarattığımız ailemizde sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

bottom of page