top of page

Indoor / Outdoor Toplantılar

   Farklı şirketler bünyesinde ındoor outdoor toplantılar günümüzde oldukça önemli hale gelmiş durumda.

Özellikle şirket kimliǧini güçlendirmek, takım dinamiklerini anlamak ile beraber kişiler arasındaki etkileşimi güçlendirme noktasında büyük bir potansiyel teşkil ediyor. Sina Prodüksiyon bu konuda ele alınacak olan etkinlik kapsamında, uzman eǧitmenler ve koordinatörler altında aktiviteleri kontrol altında tutmaktadır. Böylece takım ruhunu ve motivasyonu güçlendirmek, başarı ve motivasyon ile verimliliǧi yukarı çıkarabilme fırsatı saǧlanabilir.

   Uzun vadede şirketin her açıdan istikrar yakalayabilmesi için, şirket içi etkileşim büyük bir öneme sahiptir. Çözüm yolu üretme ve iç becerilerini arttırmak, verimliliǧi yükseltmek daha birçok unsur ındoor outdoor toplantıları bünyesinde ele alınmaktadır. Sina Prodüksiyon bu konuda kurumsal bir yapı altında özel bir organizasyon desteǧi saǧlıyor. Özel şirket yöneticilerinin de katılımı ile beraber, A'dan Z'ye sunulan organizasyon desteǧi eşliǧinde, çalışanlar ile etkin bir paylaşım ve daha yakından tanışma olanaǧı saǧlanmaktadır.

 

Profesyonel Hizmet Çatısı Altında Indoor Outdoor Toplantıları

 

   Deǧişik kültür ve karakterlere sahip olan çalışanlardan oluşmuş büyük kurumlar için, takım duygusu yaratmak adına belli bir zamana ihtiyaç duyulur. Ancak özel aktiviteler ve oyunlar ile beraber, yapılacak konferansa derinlik ve boyut katılarak şirket toplantısı renklendirilmekte ve insanların rahat edeceǧi bir ortam elde edilmektedir. Güçlü bir iletişim saǧlamak amaçlı oyunlar ve aktiviteler, ındoor outdoor toplantıları, Sina Prodüksiyon güvencesiyle kusursuz bir şekilde sunulmaktadır.

img-0703.jpeg
D5FDUCTWwAAqjih.jpg
indoor 1.jpg
indoor outdoor.jpeg
DrzxzwWWsAYt8SC.jpg
bottom of page