top of page
klip çekimi.jpg

Klip Çekimi

   Sina prodüksiyon alanında tecrübeli ve ileri gelen elleri ile profesyonel ve uzman ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile şarkıları görsel hale getirmektedir. Klip çekimleri kapsamında kreatif yönetmenlerin katkıları ve söz konusu projenin koordinatörleri tarafında plan ve proje koordinasyonu yapılmaktadır.

   15 yıllık prodüksiyon tecrübesinin birleşerek oluştuǧu çalışmalar kusursuz plan, eksiksiz destek, tek elden yönetim ve şeffaf hizmet amacına yönelik olarak klip çekimleri, başarı ile tamamlanmaktadır. Iki aşamalı olarak gerçekleştirilen klip çekimlerinin ilk bölümü ses kısmı ve ses disiplini, daha sonra görüntü ve albeni kalitesidir.

Klip Çekim Aşamaları

 

   Öncelikli olarak şarkının tüm enstrüman ve sanatçı seslerinde A kaliteyi yakalamak gerekmektedir. Bu kapsamda ses mühendisleri ile ses tasarımcıları klibin ilk aşamasını en etkili biçimde saǧlamaktadır. Daha sonra devreye giren video grafik ve görsel tasarımcılar çarkının görüntü ile bütünleşmesi için çalışmalarını devam etmektedir.

   İki evreli olan bu çalışma sistemi sayesinde şarkının dinleyici üzerindeki etkisi katlanarak arttırılmakta ve maksimum etki saǧlama işlemi elde edilmektedir. Bu doǧrultuda tasarımcıların ve mühendislerin ortaya koyduǧu ahenkli çalışma ile ekipmanların kalitesi birleştiǧinde şarkının tüm vurguları dinleyiciler ile buluşmaktadır.

   Sonuç olarak hedeflenen kitle buluşma işlemi başarılı ve organize bir şekilde tamamlanmış olur. Hem sanatçının baçarısı ön plana çıkarılmış hem de eserin başarılı bir şekilde görsele aktarılmış olmaktadır. Kreatif yöntem ve maksimum etki saǧlanmaktadır.

tanıtım filmi.jpeg
bottom of page