top of page

Basın Toplantıları

   Tecrübe ve kaliteli hizmetin bir arada olduǧu firmamız her hizmetinizde sizler için en iyiyi sunmaktadır. Sizler adına her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek planlanan toplantı ve etkinlikler ile misafirlerinizi çeşitli mekanlarda aǧırlama hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz.

   Basın toplantıları, belirli bir konuyu açıklamak ve bilgi vermek için gazeteciler davet edilerek düzenlenmektedir. Kurumsal firmaların düzenlemekte olduǧu basın toplantıları  firmamız tarafından planlanarak hazırlanmaktadır. Çeşitli seçenekler ile firmanıza uygun olan toplantıyı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yalnızca kurumsal firmalar için deǧil belediyeler içinde düzenlenebilmektedir. Güvenilir hizmet almak isteyenler için başarıyı ve disiplini ilke edinmiş olan firmamız, basın toplantılarınızı kusursuz olarak planlıyoruz. Istenilen her mekanda 15 yıllık tecrübemize dayanarak gerek yönetim gerek planlama konusunda aksaklıǧa sebebiyet vermeden siz deǧerli kurum sahiplerine O güvenilir hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Prodüksiyon

 

   Tecrübeli bir yapım şirketi olarak istenilen hizmet her ne olursa olsun her daim aynı özeni göstermekteyiz. Bizler için insan kazanmakta en az işimiz kadar önemlidir. Bu yüzden her zaman işlerimizde şeffaflık ve samimiyet ilkesine dayanmaktayız. Kurumunuzu dış dünyaya yansıtmanızda önemli bir etken olan basın toplantıları, olumlu bir imaj çizmek için de önemli bir adımdır. Bu nedenle hiçbir aşaması es geçilmemelidir. Mekan ve davetliler de dahil olmak üzere her bir aşamada yanınızda olan firmamız bugüne kadar birçok belediye ile çalışarak güvenilir olduǧunu kanıtlamıştır.

basın 1.png
bottom of page